فلش کارت سری کتاب های تخصصی Oil and Gas 1,2

اولین فلش کارت لغات تخصصی نفت و گاز در ایران

بسته فلش کارت زبان تخصصی نفت و گاز دارای لغات تخصصی، معانی، شماره صفحات لغات مربوطه، آواشناسی و اقسام هر کلمه موجود در سری کتاب های  Oil and Gas 1,2  انتشارات آکسفورد می باشد که بیش از 3000 لغت تخصصی در این عرصه را شامل شده است.

 

         

سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران

http://opac.nlai.ir/opac-prod/bibliographic/4933302

 

هدف از جمع آوری، تالیف و ترجمه این اثر که به همت آقای احسان امتی  مترجم و کارشناس آموزش و جمعی از مهندسین شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (ایکو) تهیه شده است، کمک به دانشجویان، کارمندان و علاقمندان به این صنعت در حوزه زبان تخصصی می باشد.

شایان ذکر است که این وسیله کمک آموزشی منحصر به فرد در حوزه صنعت نفت و گاز برای اولین بار در ایران تولید و با ‏شماره کتابشناسی ملی ‫۴۹۳۳۳۰۲ در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مهرماه 1396 ثبت شده است.

  • گاهی با تغییر عادات مطالعه می‌توان نتیجه مطلوب‌تری کسب نمود. استفاده از فلش کارت ها راهکار مناسبی است که می‌تواند در این زمینه کمک شایانی به خواننده نماید. از مزایای این روش، افزایش سرعت یادگیری، زمان مورد نیاز برای مطالعه و مرور مباحث می باشد. استفاده آسان در وقت‌های كم بازده مثلاً در مترو، اتوبوس، تاكسی، مهماني، منزل و… ، جابه‌جايی ساده فلش كارت ها و كم حجم بودن و کم وزن بودن این وسیله کمک آموزشی از مواردی است که میتوان به عنوان نقاط مثبت آن نام برد.

 

مشخصات فلش کارت:

شماره کتابشناسی ملی: ‏‫۴۹۳۳۳۰۲

شابک: 978-600-316-774-2

انتشارات: جنگل جاودانه

تعداد کارت : 120 کارت دورو – رنگی

سایز کارت ها : 15 × 7

کارت ها دو رو یو وی

 

         

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *