روایت موفقیت میلیونر یکشبه

پوسته زمین
آگوست 28, 2017
ترجمه
سپتامبر 5, 2017

این کتاب با نام اصلی The Instant Millionaire – a Tale of Wisdom And Wealth که به نام های مختلف از جمله حکایت دولت و فرزانگی ترجمه ( گیتی خوشدل) و روایت موفقیت میلیونر یکشبه ترجمه شده است از معروف ترین آثار نویسنده معروف مارک فیشر است.

کتاب “روایت موفقیت میلیونر یکشبه” حکایت قدرت و هدف را بازگو می‌کند. این کتاب 136 صفحه ای، داستانی جالب و به یادماندنی را در مورد یکی از با اهمیت‌ترین و با ارزش‌ترین حقایق زندگی بازگو میکند : این حقیقت که به دست آوردن موقعیت مالی و یک زندگی پر حاصل، هدف‌هایی هستند که ما می‌توانیم در صورت درک و اجرای اصول و قوانین موفقیت به آن‌ها دست یابیم.

مارک فیشر برای پیاده کردن طرحی که برای موفقیت مالی مخاطبان خود دارد، زبانی بسیار ساده و همه‌ فهم را برای کتاب خود انتخاب کرده است و به همین دلیل ترجمه این کتاب نیز در بخش های مکالمه ای عمدا به صورت محاوره ای ترجمه شده است تا خواننده بتواند خود را در شرایطی یکسان فرض کند و مطالب را  هر چه ملموس تر درک نماید.

شاید یکی از دلایل موفقیت این کتاب نیز سبک خاص ترجمه است که مورد اقبال خوانندگان و اساتید مختلف از جمله استاد “گیتی خوشدل” واقع شده است. گفتنی است که این اثر پس از کسب اجازه ایشان به عنوان مترجم اصلی اثر به چاپ رسیده است.

به علت مهم بودن و تاثیر گذار بودن مفاهیم و جملات کتاب در پایان هر فصل ، صفحه ای به منظور یادداشت برداری نکات فراهم شده است تا خلاصه برداری و نکته برداری خواننده کمکی باشد برای به ذهن سپردن مطالب و جامه عمل پوشاندن به آنها در زندگی روزمره شان.

همچنین در پاورقی هر صفحه سعی شده است سخنی از یکی از بزرگان به صورت دو زبانه  مرتبط با موضوع کتاب نوشته شود تا خواننده بتواند ضمن مطالعه داستان، جمله ای قصار را از یکی از بزرگان در ذهن داشته باشد.

مارک فیشر

مارک فیشر

کتاب اصلی میلیونر یک شبه

کتاب اصلی میلیونر یک شبه

کتاب ” روایت موفقیت میلیونر یک شبه” برای رهایی از منفی گرایی و موفقیت در زندگی روزمره و کسب و کار بسیار مطلوب و مفید خواهد بود  چراکه در حدفاصل حکایت‌های آغازین و پایانی کتاب، خواننده مطالبی در مورد  چگونگی به دست آوردن فرصت‌های جدید و خطر کردن، یادگیری باور داشتن، تمرکز روی یک هدف، کشف قدرت کلمات، تسلط بر ضمیر ناخودآگاه خود، یادگیری روش شادمانی در زندگی، بیان خواسته‌ها و … آشنا میشود به در ضمیر ناخودآگاه خود با این مطالب انس می گیرد.

 

 

سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران

http://opac.nlai.ir/opac-prod/bibliographic/2646267

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *